Кошик0
Список порівняння0Список бажань0
Особистий кабінет
Меню
Наша адреса:м. Дніпро, вул. В. Чапленка 8, оф. 1

Перед візитом обов'язково уточнюйте наявність товару. Самовивіз пн-пт з 10:00 до 16:30

НаписатиНаписати

м. Дніпро, вул. В. Чапленка 8, оф. 1

Перед візитом обов'язково уточнюйте наявність товару. Самовивіз пн-пт з 10:00 до 16:30

НаписатиНаписати

Пн-Пт 10:00-17:00

Плівка для ламінування: яку вибрати

Плівка для ламінування: яку вибрати

Плівка для ламінування, яку вибрати? Поради спеціалістів магазину Fotoink

Сьогодні одним із дуже популярних товарів є плівка для ламінування. Яку вибрати та на що звернути увагу – ці питання задають багато покупців. Цей матеріал є двостороннім конвертом з клейовим шаром, який використовується в різних цілях – для документів, рекламної продукції, інформаційних оголошень та багато іншого.

Головною причиною, з якої використовується цей витратний матеріал, є бажання запобігти швидкому псуванню документів та іншої друкованої продукції. З її допомогою можна збільшити тривалість експлуатації паперового виробу і не переживати, що він зіпсується через пошкодження або потрапляння води.

Одним із важливих критеріїв при виборі матеріалу для ламінації є товщина. Багато хто не знає, яку щільність вибрати, щоб не виникало технічних проблем, а якість ламінування при цьому збереглася. Тому слід знати про можливості ламінатора, щоб вибрати оптимальний матеріал для роботи з документами.

Найчастіше проблеми виникають через те, що не всі види техніки можуть працювати з дуже тонкою або дуже щільною плівкою. Так, найбільш проблемними видами матеріалу, з технічного погляду, є:

  1. Занадто тонка – від 32 до 50 мкм.
  2. Занадто щільна – від 175 мкм до 250 мкм.

Ламінатори можуть нагріватися під час роботи, тому витратний матеріал може сильно покоробитись і в результаті документ або інший друкований виріб буде зіпсовано. Тому краще не ризикувати з тонким матеріалом для друку важливих документів.

Занадто щільна плівка вимагає високих температур під час роботи з нею, тому пристрій для ламінування має бути дуже нагрітим і підтримувати необхідну температуру для роботи із щільним матеріалом - 175, 200 чи 250 мкм.

Найбільш оптимальною щільністю вважається від 75 до 125 мкм, так як така щільність дозволяє використовувати матеріал для роботи на різних пристроях, незалежно від максимальної температури нагріву та можливості її зберігати.

Отже, як вибрати плівку для ламінування і на що потрібно звернути увагу

плівка для ламінування яку вибратиУ багатьох покупців постає питання, коли потрібна плівка для ламінування: яку товщину вибрати? Крім товщини, важливим критерієм є щільність паперу. При виборі плівки важливо враховувати цей фактор, оскільки густина паперу впливає і на товщину плівки.

Якщо Ви використовуєте стандартний папір для друку – 80 г/п, матеріал може бути будь-якої щільності. Якщо ж Ви використовуєте більш щільний папір, слід купувати менш щільну плівку. Це пов'язано, як із зручністю – Ви можете працювати зі звичайною плівкою, забезпечуючи максимальний захист документа, так і з вартістю. Адже тонкий матеріал за вартістю дешевший.

Отже, як вибрати плівку для ламінування за щільністю? Щільність плівки може бути мінімально 32 мкм, а максимально –  250 мкм. Перед тим, як замовити витратний матеріал, слід обов'язково ознайомитися з технічними критеріями ламінатора та його можливостями.

Тому щоб плівку для ламінування купити максимально вигідно і для отримання хорошого результату, слід оцінити технічні можливості пристрою, призначення ламінування, а також густину паперу. Це допоможе покращити результат та заощадити гроші.

Як вибрати плівку для ламінування А4 та інших форматів: фактура плівки

як вибрати плівку для ламінуванняЩоб відповісти на питання, як підібрати плівку для ламінування, слід ознайомитися також з варіантами формату виробу. Цей витратний матеріал пропонується у різних розмірах:

  1. А6.
  2. А5.
  3. А4.
  4. А3.

Вибір витратних матеріалів залежить від розміру документа. При цьому, якщо документ менший за розміром, то це не є проблемою. Можна заздалегідь підготувати необхідний розмір плівки або зайве обрізати після проведення роботи.

Ще слід знати, як вибрати плівку для ламінування А4 за фактурою. Матеріал може бути з матовим чи глянцевим покриттям. Кожен із варіантів має свої особливості, переваги та недоліки. При цьому якість та підсумковий результат ніяк не залежать від покриття.

Важливо враховувати при купівлі плівки, що матовий варіант дозволяє приховати недоліки на документі – подряпини чи інші ушкодження. А глянсове покриття відрізняється більшою яскравістю. Також на глянцевій поверхні може бути нечітким зображення, особливо при потраплянні сонячного проміння.

Матова поверхня менш яскрава, при цьому більш практична. На ній видно всі деталі зображень, не з'являються відблиски. При цьому варто враховувати, що вартість такого витратного матеріалу може бути вищою в кілька разів, ніж плівка з глянцевим покриттям.

Таким чином, щоб плівку для ламінування А4 купити оптимальної якості та вартості, слід звернути увагу на щільність матеріалу, фактуру та формат. Ці критерії є найважливішими для отримання якісного результату.

Коментарі