Кошик0
Список порівняння0Список бажань0
Особистий кабінет
Меню
Наша адреса:м. Дніпро, вул. В. Чапленка 8, оф. 1

Перед візитом обов'язково уточнюйте наявність товару. Самовивіз пн-пт з 10:00 до 16:30

НаписатиНаписати

м. Дніпро, вул. В. Чапленка 8, оф. 1

Перед візитом обов'язково уточнюйте наявність товару. Самовивіз пн-пт з 10:00 до 16:30

НаписатиНаписати

Пн-Пт 10:00-17:00

Оригінальні або сумісні чорнила, в чому різниця.

Оригінальні або сумісні чорнила, в чому різниця.

Оригінальні та сумісні чорнила: чи є різниця?

Кожен виробник техніки для друку випускає оригінальні витратні матеріали – картриджі та чорнила. Разом з ними на ринку присутній ще один сегмент – сумісні чорнила. Ці продукти доступніші за ціною, але за якістю поступаються оригіналу.

У чому переваги оригінальних чорнил?
Дехто хоче заощадити, тому вибирає аналогові варіанти, вважаючи, що основна накрутка йде тільки через бренд. Насправді під час виготовлення оригінальної продукції дотримуються нормативних технологічних вимог, не кажучи вже про загальну якість складових і самого пігменту.

Оригінальні чорнила виготовляються під конкретну модель і марку струминного принтера, тому дотримані всі потреби пристрою, підігнані оптимальні характеристики, що забезпечує відмінний друк і продовжує термін служби техніки. Звичайно, аналогова продукція вже не та, що раніше, і не змащує друк. Але вона все одно за якістю не зрівняється з оригінальним чорнилом.

Наслідки використання сумісних витратних матеріалів

Постійне використання аналогів може привести до наступних проблем:

  • відмінність між відтінками;
  • нечіткість контурів і поява змазаних елементів;
  • розтікання фарби;
  • можливо засмічення друкуючих головок;
  • швидке висихання;
  • поява смуг під час друку.

Все це не тільки доставляє безліч незручностей, але й скорочує термін служби навіть найдорожчого струменевого принтера. Наприклад, уже через 2-3 тижня може знадобитися чистка друкуючої головки, а це додаткові витрати часу та чорнил, а ще тимчасова затримка, якщо надрукувати потрібно терміново. А ось через кілька місяців сумісні чорнила починають висихати, і заново активувати картридж буде неможливо на відміну від оригінальних витратних матеріалів.

Ще одним важливим фактором є наявність гарантії на струменевий принтер і його елементи. Спеціалісти сервісного центру візьмуть обладнання на обслуговування і ремонт тільки в тому випадку, якщо використовувалися виключно оригінальні чорнила від виробника.

Чи можна використовувати сумісні чорнила?

Сумісне чорнила рекомендується використовувати в тому випадку, якщо друкуються великі об'єми, потрібно часто друкувати. Наприклад, вони підійдуть для офісів, освітніх установ, бібліотек і т. д. Якщо мова йде про домашнє використанні, коли принтер запускається 1 раз на кілька днів, варто віддати перевагу  оригінальним витратним матерілам.

Якщо використовувати аналог, при виборі слід керуватися наступними правилами:

  • потрібно віддавати перевагу тільки перевіреним виробникам;
  • використовувати варто чорнила одного бренду і складу, не змішуючи їх в одному циклі;
  • навіть сумісні чорнила потрібно вибирати під конкретну модель принтера.

Перед новою заливкою потрібно злити залишок чорнила, якщо він є, після чого промити  спеціальною рідиною, щоб фарби не змішувалися. Незалежно від виду чорнил важливо стежити за його терміном придатності та зберігати в умовах, рекомендованих виробником.

Інтернет-магазин FOTOINK допоможе визначитися з вибором оригінальних і сумісних видів чорнил відповідно до ваших потреб. Ми пропонуємо тільки перевірені сертифіковані товари від надійних постачальників. Кожен товар в каталозі має докладний опис і характеристики.

Швидко оформити замовлення можна через форму на сайті.

Оригінальні чорнила, сумісні чорнила

Коментарі