Кошик0
Список порівняння0Список бажань0
Особистий кабінет
Меню
Наша адреса:м. Дніпро, вул. В. Чапленка 8, оф. 1

Перед візитом обов'язково уточнюйте наявність товару. Самовивіз пн-пт з 10:00 до 16:30

НаписатиНаписати

м. Дніпро, вул. В. Чапленка 8, оф. 1

Перед візитом обов'язково уточнюйте наявність товару. Самовивіз пн-пт з 10:00 до 16:30

НаписатиНаписати

Пн-Пт 10:00-17:00

Як вибрати ідеальну щільність фотопаперу?

Як вибрати ідеальну щільність фотопаперу?

Як вибрати ідеальну щільність фотопаперу?

Витратні матеріали для друку якісних фотознімківрізноманітні і відрізняються не тільки типом поверхні, але й щільністю.Від характеристик паперового носія залежить результат друку, якістьроботи струминного принтера та довговічність готового виробу. І мова йдеяк про сувенірний та рекламний друку, так і про повсякденневикористання принтера в домашніх умовах.

Інтернет-магазин FOTOINK пропонує великий вибір якісногофотопаперу від відомих виробників. Щоб визначитися, яка саме позиція зкаталогу потрібна, спочатку варто сформувати мету її використання.Наприклад, для виробництва інтер'єрної графіки та фотокалендарівпотрібен один тип витратних матеріалів, а для фото на пам'ять в альбом –інший.


Види фотопаперу в залежності від його щільності

Показник щільності вимірюється в г/м2 і обов'язково вказується на упаковці. Всього можна виділити три основні категорії:

1. Фотопапір низької щільності (80-100 г/м2). Застосовується дляповсякденного офісного друку, документації, презентацій, елементівколажів і т. д.

2. Середньої щільності (150 г/м2). Підійде для фотографій з параметрамидо 2880 dpi. Якість друку вища, як і довговічність отриманих знімків.

3. Висока щільність (230-300 г/м2). Використовується для друку фотографій з параметрами 5760 dpi.

Не будь-яка щільність фотопаперу може підійти до принтера. Вінструкції до пристрою вказується значення максимальної щільності. Привизначенні показника максимально допустимої щільності для вашогопринтера зверніть увагу, для якого типу паперу вказані дані.

Обумовлено це тим, що структура паперу теж впливає на щільність,наприклад, магнітний фотопапір 640 г/м2 (за рахунок важкого магнітногошару) приблизно такий же по щільності, як матовий 260 г/м2.Суперглянцевий, напівглянцевий, сатиновий може бути щільністю 280 г/м2,але у нього поліестерна основа (трохи нагадує пластик, гнучка), пощільності з таким папером для принтера проблем немає.


Чи впливає щільність на якість фотодруку?

На довговічність отриманих фотографій впливає не тільки якістьчорнила, але і товщина фотопаперу. Тому для тих, хто любить регулярнопереглядати фото, брати їх з собою, вішати на стіну або демонструвати навиставках, слід звернути особливу увагу на цю характеристику витратногоматеріалу.

Щільність фотопаперу впливає на наступні параметри:

1. Стійкість до деформацій. Тонкий лист може пом'ятися не тільки під час зберігання, а й ще на етапі друку.

2. Показник вбирання чорнила. Для отримання повнокольоровихфотографій із заливанням по всій поверхні потрібно використовуватисередній або щільний фотопапір, що не промокне наскрізь.

3. Стійкість до зовнішніх чинників. Чим щільніші листи, тим менше вони схильні до деформації під впливом зовнішніх факторів.

При визначенні показника максимально допустимої щільності длявашого принтера зверніть увагу, для якого типу паперу вказані дані.Матовий, глянцевий, суперглянцевий, сатиновий та інші види паперовихносіїв по-різному себе проявляють під час друку.


Які наслідки неправильного вибору фотопаперу?

Правильний вибір щільності впливає не тільки на якістьготових фоторобіт. Занадто товстий папір підходить не для всіх моделейпринтерів. Відхилення від рекомендованого показника призводить дозаминання сторінок, їх зажовування. Крім того, принтер може вийти зладу. А якщо папір буде дуже тонким, його важко зафіксувати в лотку, некажучи вже про ймовірність змазування друку.

щільність фотопаперу

Коментарі