Кошик0
Список порівняння0Список бажань0
Особистий кабінет
Меню
Наша адреса:м. Дніпро, вул. В. Чапленка 8, оф. 1

Перед візитом обов'язково уточнюйте наявність товару. Самовивіз пн-пт з 10:00 до 16:30

НаписатиНаписати

м. Дніпро, вул. В. Чапленка 8, оф. 1

Перед візитом обов'язково уточнюйте наявність товару. Самовивіз пн-пт з 10:00 до 16:30

НаписатиНаписати

Пн-Пт 10:00-17:00

Як правильно зберігати чорнила для принтера?

Як правильно зберігати чорнила для принтера?

Як правильно зберігати чорнила для струменевого принтера?

Середній термін служби різних типів чорнил для струменевого принтера складає від 3 до 5 років у закритому вигляді. Для їх зберігання досить темного сухого місця, недоступного для дітей. Але після відкриття упаковки їх потрібно використати всього за +- 6 місяців, не кажучи вже про більш жорсткі умови зберігання та експлуатації.

Якими повинні бути умови зберігання чорнил?

Оптимальні показники – кімнатна температура, вологість не вище 70%, відсутність прямого впливу ультрафіолету і тепла, а також розташування подалі від дітей і домашніх тварин. При цьому важливо підтримувати гігієну тари і видаляти краплі фарби, якщо вони потрапили під час експлуатації.

Крім того, варто уникати наступних факторів:

1. Нагрівання. Розташування біля батареї, на підвіконні або близько до обігрівача призводить до перевищення допустимого температурного діапазону, що викликає руйнування пігменту.

2. Вивітрювання. Може виникнути через неправильно закриту кришку або недостатню герметичність заводської упаковки.

3. Вплив низьких температур. Перші ознаки надмірного охолодження – поява згустків і осаду. Це означає, що чорнило можна вже викинути, оскільки воно не підлягає відновленню і відразу ж заб'є друкуючі головки.

Не можна зливати кілька ємностей в одну, змішувати різні типи барвників, розбавляти чорнило водою або будь-якими іншими рідинами. Воно повинно зберігатися в складі від виробника і не зазнавати змін.

Правила транспортування

Нерідко температурні коливання виникають саме через тривалий процес транспортування. У цьому випадку важливо захистити чорнило від впливу негативних факторів. Крім звичайних пакетів, можна використовувати спеціальні фольговані (якщо дуже великі терміни доставки), які захистять від перегріву, переохолодження або прямого впливу ультрафіолету.

Після покупки чорнила і перевезення його додому в зимовий період перед використанням продукт потрібно в запечатаному вигляді залишити на пару днів, після чого добре струснути кілька разів і дати відстоятися ще приблизно 1 годину. Тільки після цього можна переходити до процесу заправки.

Як доглядати за чорнилами у період використання?

В першу чергу потрібно регулярно друкувати. Хоча б 1 раз на кілька днів потрібно проганяти пару листів, щоб чорнила не підсохли і не забили друкуючу головку. Крім того, висихання може істотно вплинути на якість друку. Перед використанням нової марки або типу чорнила важливо виконати попередню промивку з використанням спеціальних засобів, щоб не виникла несумісність через змішування. Шприц для заправки теж потрібно ретельно мити і висушувати.

У тому випадку, якщо використовується СБПЧ, його теж потрібно промивати перед застосуванням нового виду чорнил. Що стосується регулярного догляду, необхідно періодично струшувати донорні ємності, щоб не виник застій чорнила або його висихання через рідкісне використання.

Для кожного типу і марки чорнила існують свої рекомендації та терміни зберігання, зазначені на упаковці. Тому попередньо варто ознайомитися із заводською етикеткою.

Ми постараємось відповісти на всі питання, постараємося правильно визначитися з вибором відповідного типу чорнила. Отримати консультацію ви можете за допомогою зручного для вас месенджера, телефоном або безпосередньо в нашому офісі

Інтернет-магазин FOTOINK пропонує оригінальні чорнила, які знаходяться на спеціально обладнаному складі з дотриманням всіх вимог. Асортимент постійно перевіряється та оновлюється, тому ви можете бути впевнені у якості кожної позиції.

Коментарі