Кошик0
Список порівняння0Список бажань0
Особистий кабінет
Меню
Наша адреса:м. Дніпро, вул. В. Чапленка 8, оф. 1

Перед візитом обов'язково уточнюйте наявність товару. Самовивіз пн-пт з 10:00 до 16:30

НаписатиНаписати

м. Дніпро, вул. В. Чапленка 8, оф. 1

Перед візитом обов'язково уточнюйте наявність товару. Самовивіз пн-пт з 10:00 до 16:30

НаписатиНаписати

Пн-Пт 10:00-17:00

Інструкція із заправки картриджів HP 46 Black, Color

Інструкція із заправки картриджів HP 46 Black, Color

Інструкція із заправки картриджів HP 46 Black, Color

Пам'ятайте! Оригінальні картриджі не призначені для заправки. Виробник розраховує, що споживачі щоразу купуватимуть нові картриджі. Але ми з Вами розуміємо, що в нашій реальності це просто величезні кошти, тому багато хто намагається заправити картриджі самостійно або звертаються до спеціалізованих сервіс центрів. Якщо Ви вирішили заправити картридж самі, вам знадобиться:

 • Чорнила - правильно підібрані, сумісні з даною моделлю картриджа.
 • Шприци - бажано на кожен колір окремий шприц (якщо один потрібно після кожного кольору промивати дистильованою водою, що не дуже зручно, погодьтеся).
 • Серветки.
 • Чистяча рідина – бажано, особливо якщо картридж був деякий час без друку.
 • Рукавички – бажано.

Важливо! Порожній картридж має бути заправлений, чим раніше тим краще. Якщо картридж тривалий час не друкував, заправка чорнила не гарантує працездатності картриджа. Можна спробувати звичайно відновити картридж за допомогою очисної рідини, але 100% гарантії немає, що це допоможе картриджу.

Бажано! Перед тим, як заправляти картриджі взяти вологу серветку, змочену в рідину, що очищає, м'яко очистити зовнішню сторону друкуючої голівки, тобто. соплову пластину.

 1. Встановіть картридж на серветку головкою друку вниз.
 2. Обережно зніміть наклейку з кришки картриджа (обов'язково збережіть її).
 3. Візьміть шприц і наберіть потрібну кількість чорнила. Для чорного картриджа HP 46 +/- 8 мл для кольорового картриджа HP 46 по 3-4-мл кожного кольору.
 4. Обережно голкою проштовхніть глибше всередину заправного отвору того кольору, який заправлятиметься. У картриджі є спеціальний наповнювач, тому можливий невеликий опір при проштовхуванні голки.
 5. Основне правило успішної заправки - повільно не поспішаючи вводити чорнила в картридж доти, поки надлишок чорнила не з'явиться в заправному отворі.
 6. Промокніть залишки чорнила навколо заправного отвору, щоб уникнути змішування різних чорнил.
 7. Заклейте верхню частину картриджа наклейкою так, щоб усі отвори були герметично закриті.
 8. Очистіть головку картриджа сухою серветкою.

Розташування чорнила в картриджі за кольорами HP №46

Особливості при заправці картриджа НР №46 Black - цей картридж відрізняються попередньою камерою (позначена червоним прямокутником на фото) збільшеного розміру. Новий попередній фільтр, що розділяє цю камеру і резервуар з наповнювачем, у порожньому картриджі легко завозиться і не пропускає заправлене чорнила до друкувальної головки. Іноді стандартна методика заправки чорним пігментним або водорозчинним чорнилом часто призводить до збоїв у роботі заправленого картриджа. Як рішення рекомендують відразу після заправки картриджа проколоти попередній фільтр тонкою голкою шприца (фото) і «заправити» камеру чорнилом. Щоб уникнути пошкодження соплової пластини, не опускайте голку глибше, ніж це показано на другому фото. Після проколу попереднього фільтра чорнила зможуть вільно надходити до друкуючої головки.

Встановіть картридж у принтер та проведіть первинний цикл перевірки згідно з інструкцією з обслуговування принтера.

Якщо будуть смуги після друку, рекомендується зробтити прочистку, в настройках принтера функція «прочистка друкуючої головки».

Слідкуйте, щоб картридж не був порожнім (виникає завітрювання + повне засихання друкуючої головки), не допускайте до цього моменту.

Не залишайте принтер на тривалий час без друку, необхідно хоча б один раз на тиждень друкувати.

Коментарі
Рекомендовані товари